Суббота, 25.05.2019, 09:52
Приветствую Вас Гость | RSSДонецкий Республиканский институт дополнительного педагогического образования
Отдел информационного обеспечения образования


Конференция

16-17 жовтня 2008 року в м. Київі відбулась Міжнародна науково-практичної конференція „Єдине інформаційне середовище навчального закладу в контексті стратегічного розвитку освіти в Україні”, яка проходила в Університеті менеджменту освіти Академії педагогічних наук України. Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти був представлений на конференції завідувачем відділу інформаційцного забехпечення освіти Сідєльником С. О. та завідувачем центру атестації навчально-виховних закладів та педагогічних кадрів  Галкіним С. Г.

                              

В рамках конференції було організовано работу секцій:

·        технологічний аспект розробки та впровадження системи створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу міста та району;

·        методичний аспект впровадженння інноваціних компютерних технологій в управління навчальним закладом;

·        практика пообудови мережі міста  (району) та навчального закладу, накопичення та використання мережних ресурсів у навчально-виховному процесі.

В доповідях учаників конференції зазначалось, що впровадження в навчально-виховний процес системи   «Net Школа Україна» є комплексним вирішенням інформатизації освітньго процесу. Доповідачі наголошуали, що інформаційна компетентність учасників освітнього процесу, зацікавленість керівників навчальних закладів, учнів, батьків  є визначальним фактором успішности впровадження іфнормаційних технологій в навчально-виховний процес. 

                                  

        
 Активна участь в роботі секцій, в роботі круглого столу, неформальному спілкуванні з учасниками конференції сприяло обміну рельтатами наукових досліджень і практичним досвідом у сфері впровадження систем побудування єдиного інформаціного середовища навчального закладу, міста, регіону.

                             

За результатами конференції було приянято резолюцію та рекомендації щодо побудови єдиного інформаційного середовища навчального закладу.
 

  

Меню сайта
Вход на сайт
Поиск
Поиск по сайту
Сайты
 • Министерство образования и науки ДНР
 • Донецкий республиканский институт дополнительного педагогического образования
 • Донецкий РИДПО.Moodle
 • Деканат факультета повышения квалификации, переподготовки и специализации педагогических кадров
 • Календарь
  «  Май 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Архив записей
  Статистика


  Корзина
  Copyright MyCorp © 2019